Předplaťte si deník Právo a získejte nafukovacího robota R2-D2 s efekty na baterie a nafukovací raketu X-Wing ze světa Star Wars

Nafukovací hračky Star Wars

Nafukovací robot na baterie se zvukovým efektem Star Wars R/C Jumbo R2-D2. Pro milovníky Hvězdných válek přinášíme jejich oblíbené hrdiny v podobě hraček na dálkové ovládání. Robot pomocí ovládače jezdí všemi směry, otáčí se o 360°. Hračka je doplněná zvukovými efekty dané postavy. Velikost: 64,5 cm. Vhodný pro děti od 3 let.

Nafukovací raketa Star Wars - X-WING je nejvíce podobná vozidlu, na kterém letěl Luke Skywalker a zničil Hvězdu smrti. Jako opravdový bojovník na této raketě X-wing překonáš všechny vlny a všechny nástrahy ve vodě. Plavidlo je stabilní a má silné rukojeti. Je vyrobeno z odolného vinylu s tloušťkou 0,27 mm. Impozantní velikost 150 x 140 cm nebude bez povšimnutí v průběhu letních prázdnin.

Nafukovací robot na baterie a nafukovací raketa Star Wars

Předplatné: Pondělí – sobota na čtvrt roku za 1 448,- Kč

Objednávejte níže, nebo bezplatné telefonní lince: 800 444 477 případně na e-mailové adrese pravo@mediaservis.cz


Nafukovací hračky dostanou všichni noví předplatitelé s úhradou předplatného PRÁVA po ověření platby nejpozději do tří měsíců. Akce platí do vyčerpání zásob. Poslední 3 měsíce jsem nebyl předplatitelem Práva, ani osoby žijící se mnou ve společné domácnosti nebyly předplatiteli Práva. S ohledem na závazek pro získání bonusu nelze předplatné převádět. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno. Zavazuji se platit cenu podle aktuálně platného ceníku pro předplatné Práva. Pro řádné doručování je nezbytné zajistit volný přístup k poštovní schránce, poskytnutím klíče nebo čipu, pokud je poštovní schránka za uzamčeným vchodem.